کد خبر: 573/ ١٠:٣٦ - يکشنبه ٢٥ آبان ١٣٩٩/ تعداد بازدید: 573
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
اطلاعیه ها
شركت ملي صنايع مس ايران (سهامي عام) ثبت شده به شماره 15957 و شناسه ملي 10100582059
دعوت به مجمع عمومي عادی بطورفوق العاده
 
به اطلاع سهامداران محترم مي‌رساند؛ مجمع عمومي عادی بطور فوق العاده شركت ملي صنايع مس ايران .....

به اطلاع سهامداران محترم مي‌رساند؛ مجمع عمومي عادی بطور فوق العاده شركت ملي صنايع مس ايران (سهامي عام) روز دو‌شنبه به تاريخ 1399/09/10 رأس ساعت 11 در محل دفتر مرکزی شرکت به آدرس تهران ، خیابان ولیعصر (عج)، نرسیده به پارک ساعی پلاک 2161 ، طبقه چهارم برگزار مي‌گردد.

با عنايت به شيوع بيماري كرونا و در اجراي الزامات نامه شماره 104/31 تاريخ 98/12/20 ستاد ملي مبارزه با بيماري كرونا ( ابلاغي سازمان بورس و اوراق بهادار به تاريخ 98/12/26) ، امكان حضور فيزيكي سهامداران محترم در جلسه مجمع حداكثر براي 15 نفر مقدور مي‌باشد. با عنايت به ضرورت حضور اركان مجمع؛ هيئت رئيسه، نمايندگان سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس و بازرس قانوني ، از سهامداران محترم تقاضا مي‌گردد با مشاهده آنلاين جلسه مجمع از طريق سايت شركت به نشاني WWW.NICICO.COM، ما را در برگزاري شايسته مجمع ياري فرمايند.

ضمناً به موجب ماده 99 لايحه اصلاحي قانون تجارت و ماده 19 اساسنامه، سهامداران محترمي كه مايل به حضور در جلسه مجمع باشند بايد با ارائه كارت ملي، شناسنامه، ورقه سهام و يا اعلاميه خريد سهام در بورس، قبل از شروع جلسه مجمع به آدرس مندرج در اين آگهي مراجعه و برگ ورود به جلسه را دريافت نمايند.

شايان ذكر است ارائه اصل معرفي نامه از سوي نمايندگان اشخاص حقوقي و همچنين اصل كارت ملي براي تمامي مراجعين محترم جهت ورود به جلسه الزامي مي باشد.

 

دستور جلسه :

 

سایر موارد قابل طرح كه در صلاحيت مجمع عمومي عادي ساليانه باشد.

 

 

                                                                                                            «هيئت مديره»

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای

سايتهاي وابسته