کد خبر: 82/ ٠٩:٢٩ - دوشنبه ٣ آذر ١٣٩٩/ تعداد بازدید: 82
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
داخلي
روابط عمومی مجتمع مس سونگون برگزار می نماید؛
چالش همگانی با محوریت ورزش در خانه برای فرزندان همکاران
 
هماهنگی ورزش امور روابط عمومی و نظارت بر خدمات مجتمع مس سونگون در جهت ایجاد نشاط و ورزش در ایام قرنطینه اقدام به برگزاری چالش همگانی با محوریت ورزش در خانه برای فرزندان همکاران(اعم از رسمی، قراردادی و تأمین نیرو) نموده است.

مدیر روابط عمومی و نظارت بر خدمات مجتمع مس سونگون گفت: بمناسبت هفته بسیج و با توجه به شرایط موجود کشور و بحث قرنطینه در خانه، این امور اقدام به برگزاری چالش همگانی با محوریت ورزش در خانه برای فرزندان همکاران نموده است که به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان هدایای نفیسی اهدا خواهد گردید.

مهندس اسمعلی با اشاره به مهلت ارسال فایل های ویدیویی همکاران تا چهاردهم آذرماه افزود: این فیلم ها باید به مدت 1 دقیقه ضبط شده باشند که در آن فرزندان پرسنل می توانند به انجام حرکات های ورزشی عمومی، تخصصی و نمایشی برای ورزشکاران حرفه ای، بومی و محلی، حرکات موزون و ایروبیک و با استفاده از دستگاه های ورزشی موجود در خانه بپردازند و همچنین در فیلم نسبت به معرفی خود بپردازند و ویدیوی ضبط شده را در واتساپ به شماره 09144181103(امن الهی) ارسال نمایند.

گفتنی است حرکات ورزشی پروانه، درازنشست، پرش عمودی با جفت پا، حرکات لی با پاهای راست و چپ، نمایش مهارت های ورزشی اعم از فوتبال، والیبال، رزمی، انفرادی و ...  جزو حرکات ورزشی پیشنهادی هماهنگی ورزش این امور است.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج