کد خبر: 5139/ ١٤:٠٦ - شنبه ٤ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 5139
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
انتشارات
شماره دوم دوره تازه مجله «عصر مس» را دانلود کنید
 
مجله «عصر مس» که عنوانِ «رسانه مکتوبِ صنعت مس ایران» را بر خود دارد، نشریه داخلی شرکت ملی صنایع مس ایران است. شماره دوم دوره تازه این نشریه (شماره 71 پی‌درپی)، اواخر بهار سال جاری در شش فصل منتشر شد.

ر طرح روی جلد این شماره، به یکی از دستاوردهای مهم شرکت ملی صنایع مس ایران، یعنی کاهش قیمت تمام‌شدۀ محصولات این شرکت اشاره شده و این تیتر دیده می‌شود: «روایتِ یک نهضت». این تیتر، عنوان پروندۀ اصلی این مجله، و شامل چندین گفتار و نوشتار از کارشناسان و صاحب‌نظران است که در فصل دوم مجله منتشر شده‌اند.

همچنین، در بخشی دیگر از فصل دوم این نشریه، موضوع «شرکت مس و تاب‌آوری» در گفت‌وگو با قائم‌مقام رئیس ستاد مدیریت اقتصاد مقاومتی شرکت مس، بررسی شده است.

در کنار پرونده‌ای که در فصل دوم نشریه دیده می‌شود، این شمارۀ «عصر مس» در فصل سوم، پرونده‌ای ویژه با عنوانِ «کار، نام دیگر من است» دارد که در ستایش «کار و کارگر» است. این پرونده، شامل روایت‌هایی از چند داستان‌نویس و عکس‌هایی از یک هنرمند عکاس است که یک‌روز را با کارگران بخش‌هایی از شرکت مس در سرچشمه و میدوک گذرانده‌اند.

موضوع مستندسازی دانش خبرگان مس و گفت‌وگویی دربارۀ پروژۀ مدیریت عملکرد منابع انسانی شرکت مس، از مطالب فصل سوم، و گفت‌وگو دربارۀ دو پروژۀ علمی در مس منطقۀ کرمان و مس منطقۀ آذربایجان، از مطالب فصل چهارم این نشریه است. «این خانه، شیشه‌ای است» و «و دیگر این‌که...» نیز، عنوان فصل‌های دیگر این شمارۀ مجلۀ «عصر مس» هستند.

جهت دریافت فایل ضمیمه بر روی اینجا کلیک کنید

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای
اطلاعیه ها آرشیو ...
مناقصه و مزایده آرشیو ...
پیوند ها
شعار سال 1398 دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری شهدا
انتشارات آرشیو ...

سايتهاي وابسته