کد خبر: 290/ ١٦:٣١ - چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 290
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
اخبار
سرپرست معاونت هماهنگی و اقتصادی استانداری کرمان:
حمایت‌های مس موجب رونق تولید در استان کرمان شده است
 
دکتر محمدعلی دهقان، سرپرست معاونت هماهنگی و اقتصادی استانداری کرمان گفت: فعالیت‌هایی که شرکت مس در استان کرمان داشته و دارد باعث شده است استان کرمان در بخش تولیدات و صنایع پیشرفت کند.

به گزارش نيسيكو به نقل از مس پرس، دهقان با بیان این مطلب افزود: امیدواریم حمایت‌های مس موجب رونق تولیدات معدنی در کرمان شود.
سرپرست معاونت هماهنگی و اقتصادی استانداری کرمان با تأکید بر این‌که بحث اشتغال جوانان با توجه به موضوع توسعه صنایع معدنی می‌تواند عملیاتی شود اظهار داشت: شرکت‌ها نیاز‌های مختلف در بخش‌های مختلف دارند و ما تلاش کردیم که کارگاه‌های کوچک و بزرگ استان را با توجه به شعار بومی‌سازی و در راستای رفع نیاز شرکت‌های استان فعال کنیم.

دهقان با اشاره به انتخاب‌های شایسته در باشگاه صنعت مس و حوزه فوتبال گفت: امیدواریم با این انتخاب‌ها موفقیت‌های بیشتری برای حوزه ورزش استان و باشگاه صنعت مس ایجاد شود.
وی در پایان با اشاره به افتتاح خط انتقال آب از چاه اختصاصی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب شرق توسط شرکت ملی صنایع مس همزمان با برگزاری هفتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن کرمان گفت: یکی از موضوعات مهمی که باید به آن توجه داشت، آب است. بدون آب نمایشگاه معنی ندارد.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای
اطلاعیه ها آرشیو ...
مناقصه و مزایده آرشیو ...
پیوند ها
شعار سال 1398 دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری شهدا
انتشارات آرشیو ...

سايتهاي وابسته