کد خبر: 810/ ٠٩:١١ - دوشنبه ٥ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 810
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
اخبار
طی حکمی صورت گرفت
انتصاب عضو جدید هیات مدیره شرکت مس
 
طی حکمی از سوی جمشید ملارحمان سرپرست و عضو هیات عامل ایمیدرو، دکتر محمدباقر عالی به عنوان عضو موظف هیات مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران منصوب شد.

به گزارش نيسيكو، بر اساس این حکم دکتر محمدباقرعالی به عنوان نماینده شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان خراسان جنوبی به سمت عضو موظف هیات مدیره شرکت مس منصوب شد.
در بخشی از حکم ایشان آمده است: «امید است با اتکال به خداوند در انجام امور محوله و در راستای اهداف سازمان با رعایت اصول قانون مداری و توجه به اهداف دولت تدبیر و امید  در اعتدال گرایی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.»
عضو جدید هیات مدیره شرکت مس، دانش آموخته اقتصاد و مدیریت استراتژیک(گرایش کسب و کار) است و از سال 75 تاکنون در عرصه مدیریت های اجرایی، مدیریتی، پژوهشی و آموزشی فعالیت داشته است.
عالی در سال‌های 87 و 88 به‌عنوان مدیر نمونه واحد تولیدی – صنعتی در سطح استانی و مدیر استراتژیک نمونه ملی انتخاب شده و همچنین به‌عنوان مدیر نمونه ملی در بخش معدن در سال 88 برگزیده شده است.
از سوابق مدیریتی و اجرایی عضو جدید هیات مدیره شرکت مس می توان به معاون توسعه و اکتشافات شرکت ملی صنایع مس ایران، قائم‌مقام مدیرعامل شرکت گروه توسعه صنایع بهشهر، مدیر اجرایی و نائب رئیس هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا، مدیرعامل شرکت سیمان هرمزگان و صوفیان و عضویت در هیئت‌مدیره شرکت‌هایی چون شرکت فولاد و چدن درود و...  اشاره کرد.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای
اطلاعیه ها آرشیو ...
مناقصه و مزایده آرشیو ...
پیوند ها
شعار سال 1398 دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری شهدا
انتشارات آرشیو ...

سايتهاي وابسته