کد خبر: 445/ ١٠:٥٠ - يکشنبه ٢٠ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 445
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
اخبار
مدیرعامل شرکت توسعه و آبادانی استان کرمان
شرکت مس اهتمام ویژه‌ای در حمایت از فرهنگ و هنر دارد
 
مجید آنتیکی‌نژاد گفت: شرکت توسعه و آبادانی به نمایندگی از شرکت مس و صندوق بازنشستگی و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی، حمایت از فرهنگ و هنر و با پشتیبانی ویژه شرکت مس «نمایشگاه بین‌‌‌المللی جنوب‌شرق» را در استان کرمان به بهره‌برداری رسانده است.

به گزارش نيسيكو، مجید آنتیکی‌نژاد مدیرعامل شرکت توسعه و آبادانی استان کرمان با بیان این مطلب و با اشاره به این‌که سایت دائمی نمایشگاه‌های استان کرمان در 12 کیلومتری شهر کرمان با وسعت 240 هکتار احداث شده است گفت: با توجه به این‌که رویکرد و هدف اصلی این شرکت، توسعه و آبادانی استان کرمان است و در این میان کتاب و ترویج کتاب‌خوانی نقش مهمی در توسعه پایدار استان دارد ما از سال 1394 اقدامات به حمایت از برگزاری نمایشگاه کتاب در محل نمایشگاه بین‌المللی کردیم.
وی با اشاره به این‌که حمایت این شرکت فقط محدود به نمایشگاه کتاب نیست بیان کرد: این شرکت طی سال‌های گذشته نیز از برگزاری نمایشگاه ‌گردشگری که نقش مؤثری را در توسعه و رشد اقتصادی استان کرمان دارد حمایت کرده است و تلاشمان بر این بوده است که از سایر نمایشگاه‌های تخصصی در حوزه صنعت و معدن نیز حمایت کنیم.
آنتیکی‌نژاد اظهار داشت: طی چند ماه گذشته بخشی از مشکلات مربوط به حوزه زیرساختی این نمایشگاه را حل کردیم و امیدواریم با جذب و کمک سرمایه‌گذاران بتوانیم در زمینه توسعه این نمایشگاه گام‌های اساسی برداریم.
وی افزود: برگزاری نمایشگاه‌های استانی، کشوری، فصلی و بین‌المللی و برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی از اهداف مجموعه نمایشگاه‌های بین المللی جنوب‌شرق است.
مدیرعامل شرکت توسعه و آبادانی استان کرمان در پایان اظهار داشت: همچنین طی چندماه آینده پروژه ساخت مسجد و مجموعه فرهنگی در این مجموعه با حمایت شرکت مس و نگاه ویژه‌ای که مدیرعامل شرکت مس به حوزه فرهنگ دارند کلید خواهد خورد.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای
اطلاعیه ها آرشیو ...
مناقصه و مزایده آرشیو ...
پیوند ها
شعار سال 1398 دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری شهدا
انتشارات آرشیو ...

سايتهاي وابسته