کد خبر: 446/ ٢١:٥٨ - چهارشنبه ١١ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 446
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
اخبار
نماینده شرکت Kocbaymetal ترکیه در گفت‌وگوی اختصاصی با مس پرس:
به دنبال همکاری صد درصدی با شرکت مس هستیم
 
نماینده شرکت Kocbaymetal ترکیه گفت: ما به دنبال این هستیم تا روابط این شرکت در زمینه فلزات غیرآهنی با شرکت ملی صنایع مس ایران به صد درصد برسد و هر چه بیشتر بازار تقاضا و عرضه موجود را در سایه این همکاری‌های همه‌های همه‌جانبه قرار دهیم.

 

تاوس بی (Cumal TavusBay) نماینده شرکت Kocbaymetal ترکیه تأثیرات همایش‌های بین‌المللی در مورد فلزات غیرآهنی را بر این صنایع مثبت ارزیابی کرد و عنوان داشت: با فعالیت و سابقه‌ای 37 ساله در زمینه فلزات غیر آهنی و مس، ایمان‌دارم که این تبادل دیدگاه‌ها و بررسی مسائل متنوع می‌تواند هر چه بیشتر این صنایع را ارتقا داده و متخصصان این حوزه را به یکدیگر نزدیک کند.

وی با تاکید بر  نقش فعال شرکت ملی صنایع مس ایران در سطح جهانی و خاورمیانه به‌عنوان یک تولیدکننده مهم گفت: اطمینان دارم که در آینده‌ای نزدیک گسترش روابط تجاری در زمینه فلزات غیر آهنی بین ایران و ترکیه بیش از آنچه مورد تصور است، محقق می‌شود.
نماینده این شرکت ترکی با بیان‌ این‌که سطح روابط فنی و تجاری ایران و ترکیه در سطح مطلوبی قرار دارد، عنوان داشت: با توجه به همکاری‌های اقتصادی بسیاری که در این مدت بین ایران و ترکیه شکل گرفته است، در زمینه فلزات رنگی هم می‌توان روابط تجاری و همکاری‌ها در حوزه‌های فنی را نیز گسترش داد و به نتایج مطلوبی دست یافت.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای
اطلاعیه ها آرشیو ...
مناقصه و مزایده آرشیو ...
پیوند ها
استارت آپ ایمنی ویکند شعار سال 1398 دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری شهدا
انتشارات آرشیو ...

سايتهاي وابسته