کد خبر: 867/ ٢٢:٥٢ - چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 867
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
اخبار
با حضور نماینده مردم شهربابک در شرکت مس؛
بیانیه «چشم‌انداز شهربابک در سال 1400» امضا شد
 
بیانیه «چشم‌انداز شهربابک در سال 1400» امروز توسط «علی اسدی‌کرم»، نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی و «مرتضی دلاوری‌پاریزی»، قائم‌مقام رئیس و دبیر اجرایی ستاد مدیریت اقتصاد مقاومتی شرکت مس به امضا رسید.

به گزارش «مس پرس»، بیانیه چشم‌انداز شهربابک در افق 1400 بیانیه‌ای است که در مراسم رونمایی دستاوردهای «طرح احیا و توسعه کسب‌وکارها» در شهربابک به امضای جمعی از شهروندان شهربابک رسید. در این جلسه که با حضور امام‌جمعه و فرماندار شهرستان همراه بود، معاون منابع انسانی شرکت ملی صنایع مس ایران، نماینده معین اقتصاد مقاومتی منطقه شش استان کرمان برای امضای این بیانیه بود. در این مراسم، علی اسدی‌کرم، نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی امکان حضور پیدا نکرد. او امروز، چهارشنبه اول آذرماه، با حضور در شرکت ملی صنایع مس ایران، به همراهی قائم‌مقام رئیس و دبیر اجرایی ستاد مدیریت اقتصاد مقاومتی شرکت مس، این بیانیه را امضا کرد.

 

طرح احیا و توسعه کسب‌وکارهای شهربابک که با همیاری شرکت ملی صنایع مس ایران در حال انجام است، طرحی است برای ایجاد یک اکوسیستم کارآفرینی در این شهر؛ اکوسیستمی که فضای جذب و حمایت از سرمایه‌گذار و کارآفرینان را فراهم می‌کند و با نیت تبدیل کردن شهربابک به شهر حامی کارآفرینی در سال 1400 تدوین و امضا شده است.

متن کامل بیانیه «چشم‌انداز شهربابک در افق 1400» به شرح زیر است:

«شهربابک در سال 1400 شهری است حامی کارآفرینان که همه مسئولان، مردم و کارآفرینان با همکاری محیطی پویا و امن برای سرمایه‌گذاری ایجاد خواهند کرد. با یاری از ذات مقدس باریتعالی ما مردم شهربابک با آگاهی نسبت به تفاوت‌های سیاسی و اجتماعی موجود می‌خواهیم با تفاهم، تلاش، پشتکار، هم‌دلی و روحیه مطالبه‌گری توسعه شهرمان را سرلوحه برنامه‌ها و کارهایمان قرار دهیم. در این راه به‌اندازه توان در تحقق چشم‌انداز شهربابک  در افق سال 1400 تلاش خواهیم کرد. اقدامات در این راه بر پایه ارزش‌های اخلاقی زیر است:

- ما به‌جای شکایت و یا بی‌تفاوتی گفت‌و‌گو خواهیم کرد
- ما به‌خوبی به تفاوت در نگرش‌های سیاسی واقفیم و این باعث تغییر در رفتار و تصمیمات ما در کار نخواهد شد
- ما به ایجاد فرصت‌های برابر و عدالت در برخورداری از این فرصت‌ها متعهدیم
- ما به‌جای رقابت با هم همکاری می‌کنیم».

این بیانیه همچنین قرار است در جلسه مشترک ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان (گام دوم مثلت توسعه اقتصادی/ منطقه شش) و ستاد مدیریت اقتصاد مقاومتی شرکت ملی صنایع مس ایران، به امضای مهندس «احمد مرادعلیزاده»، رئیس ستاد به‌عنوان معین و «علیرضا رزم‌حسینی»، استاندار و فرمانده ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان برسد.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای
اطلاعیه ها آرشیو ...
مناقصه و مزایده آرشیو ...
پیوند ها
شعار سال 1396 دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری شهدا
انتشارات آرشیو ...

سايتهاي وابسته