کد خبر: 762/ ١٣:٢٣ - سه شنبه ١١ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 762
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
اخبار
رئیس سابق اتاق بازرگانی ایران مطرح کرد
مس؛ الگویی برای مجموعه‌های معدنی و صنعتی
 
رئیس سابق اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در بازدید از مس سرچشمه گفت: با توجه به شناختی که از مجموعه‌های معدنی و صنعتی کشور دارم، مجموعه مس می‌تواند به‌عنوان یک الگو مطرح باشد. مس؛ الگویی برای مجموعه‌های معدنی و صنعتی

به گزارش مس پرس، محسن جلال‌پور با بیان این مطلب و تاکید بر این‌که کارها و فعالیت‌هایی که در شرکت مس انجام می‌شود، تضمینی برای آینده استان کرمان و کشور است، گفت: صنعت مس مرهون تلاش‌های مهندس مرادعلیزاده در این دوره و دوره قبلی بوده و کارهایی که در این‌جا اتفاق افتاده، تضمینی برای آینده استان و کشور است.

وی افزود: اقدامات صنعت مس در مجموعه مس سرچشمه، بسیار ثروت‌افزا و اشتغال‌آفرین و از همه جهت قابل‌ تقدیر است؛ به‌ویژه نظم و انضباط و اهمیت به مسائل امنیتی و سلامتی کارگران برای من قابل‌ توجه بود.

جلال‌پور روند و استانداردهای کاری در مس سرچشمه را هم‌گام با تکنولوژی روز دنیا دانست و ادامه داد: آنچه در دنیا اتفاق می‌افتد و در مس سرچشمه پیش می‌رود، نشان می‌دهد که ما با دنیا همراه هستیم و آینده مس با این روندی که دنبال می‌شود، بسیار روشن است.

رئیس سابق اتاق بازرگانی ایران همچنین گفت: نگرانی من از شرایطی است که گاهی اوقات از بیرون تحمیل می‌شود و باعث می‌شود مدیران نتوانند کارهای علمی و کارشناسی خود را درست انجام دهند.

گفتنی است؛ در جریان این بازدید، جمعی از دست‌اندرکاران شرکت «اقتصاد تابان» دارای چهار مجموعه رسانه‌ای «دنیای اقتصاد»، «تجارت فردا»، «اقتصادنیوز» و «فاینشنال تریبون» نیز از بخش‌های مختلف مس سرچشمه بازدید کردند و در جریان فعالیت‌های شرکت مس قرار گرفتند.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای
اطلاعیه ها آرشیو ...
مناقصه و مزایده آرشیو ...
پیوند ها
شعار سال 1396 دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری شهدا
انتشارات آرشیو ...

سايتهاي وابسته