کد خبر: 4524/ ٠٨:٥٦ - سه شنبه ٢٨ تير ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 4524
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ملی صنایع مس ایران مصوب شد
سود نهایی 35 تومانی به ازای هر سهم
 
در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ملی صنایع مس ایران، سود نهایی 35 تومان به ازای هر سهم تعیین شد که 15 تومان آن سود نقدی است و ظرف مدت دوماه به سهام‌داران حقیقی پرداخت می‌شود و 20 تومان دیگر بابت افزایش سرمایه هزینه می‌شود.

به گزارش مس پرس، دستور جلسه مجمع عادی شرکت مس شامل استماع گزارش هیأت‌مدیره و برنامه‌های آینده شرکت، گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت درباره حساب‌ها و عملکرد سال مالی منتهی به 30 اسفند 95، بررسی و تصویب ترازنامه و صورت سود و زیان سال مالی مذکور، تقسیم سود، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و انتخاب اعضای هیأت‌مدیره بود.
بر اساس این گزارش، در این مجمع رقم 42 میلیارد ریال برای هزینه‌های ورزشی و کمک‌های بلاعوض توسط شرکت ملی مس تصویب شد. همچنین، حدود 10 میلیارد ریال نیز برای اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی اختصاص داده‌شده است؛ این هزینه به فعالیت‌های مطالعاتی و آمایش سرزمین در 6 منطقه واقع در استان آذربایجان و کرمان اختصاص داده شد.
همچنین، الزامی بودن اخذ مجوز از سهام‌داران عمده برای اجرای پروژه‌هایی که به حجم سرمایه بیش از 10درصد مجموع سرمایه شرکت مس نیاز دارند با هدف جلوگیری از تصمیم‌های غیرکارشناسی در اجرای پروژه‌های توسعه‌ای تصویب شد.
در پایان این جلسه، انتخاب اعضای هیأت‌مدیره در دستور کار قرار گرفت که بر این اساس، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، موسسه صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران، شرکت سرمایه‌گذاری صدر تأمین، شرکت سرمایه‌گذاری خراسان شمالی و شرکت سرمایه‌گذاری خراسان جنوبی، به‌عنوان هیأت‌مدیره جدید شرکت ملی صنایع مس ایران معرفی شدند.

 
انتهای پیام / *
 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
چند رسانه ای
اطلاعیه ها آرشیو ...
مناقصه و مزایده آرشیو ...
پیوند ها
شعار سال 1396 دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری شهدا
انتشارات آرشیو ...

سايتهاي وابسته